O spoločnosti

Spoločnosť  VENYS bola založená v roku 1994 a od svojho vzniku sa zaoberá výrobou a montážou kvalitnej tieniacej techniky. Začalo sa s výrobou interiérových žalúzií, vertikálnych žalúzií a sietí proti hmyzu. Postupne, vzhľadom na rozvíjajúci sa európsky a svetový trh tieniacej techniky bola výroba rozšírená o vonkajšie rolety a látkové roletky a rolety Zipscreen. V dnešnej dobe je firma VENYS schopná dodať svojim zákazníkom kompletný sortiment tieniacej techniky najvyššej kvality za prijateľné ceny.  Naša spoločnosť  taktiež  predáva pomocou e-shopu náhradne diely na vybrané typy žalúzií a roliet. Firma pôsobí v Bratislave a náš tím zamestnancov je vždy ochotný vyhovieť požiadavkám zákazníkov a našim obchodným partnerom. V našom záujme je dbať na kvalitu výrobkov a spokojnosť klientov.